• ŠKOLA V PRÍRODE

• V termíne od 8.5. do 12.5. 2023 sa naši žiaci 4. ročníkov zúčastnili pobytu Školy v prírode v prostredí oravskej prírody Oravská Polhora v komplexe - Chata Slaná voda.

V réžii svojich triednych učiteľov, vychovávateľov a animátorov prežili nezabudnuteľné zážitky plné spoznávania známych kultúrnych pamiatok a prírodných miest formou exkurzie - Oravský hrad, Oravská lesná železnica a Rio de Klin.

Poobede zažili v rámci súťažných tímov rozličné tematické hry, aktívny pohyb a rôzne výzvy, kde si vyskúšali svoju fyzickú zdatnosť, hravosť aj komunikačné zručnosti.

Žiaci si počas pobytu vytvorili aj posilnili kamarátske vzťahy medzi sebou.

• Deň detí v Petržalke ožije na ihrisku Romanova

•

Popoludnie plné hry, zábavy a športu pre malých aj veľkých na ihrisku Romanova v Petržalke. Aj tak budú vyzerať oslavy Medzinárodného dňa detí v réžii mestskej časti a jej kultúrnych zariadení.

Po premiérovom úspešnom ročníku Medzinárodného dňa detí (MDD) v Petržalke z dielne mestskej časti Bratislava-Petržalka sa oslavy najmenších vracajú späť.

Zatiaľ čo vlani odštartovali už v obedňajších hodinách, tento rok sa budú konať 1. júna popoludní, presne od 16:00 do 19:00.

Miesto ostáva rovnaké – program bude prebiehať v areáli ihriska na Romanovej ulici, ktoré v minulom roku získalo moderný dizajn vďaka iniciatíve projekt.ihrisko z dielne outfluencera Mária Biháryho.

MDD sa aj opäť koná pod záštitou starostu Petržalky Jána Hrčku, ktorý deň patriaci všetkým deťom odštartuje svojím príhovorom.

„Všetci iste uznáme, že dnešné deti majú skutočne všetko, ale darovať zážitok, výlet, stráviť s nimi svoj voľný čas, venovať sa len im, rozprávať sa a hlavne počúvať ich túžby a priania je pre deti tým najvzácnejším, čo im môžeme darovať,“ prihovára sa rodičom Hrčka.

„Aj preto som veľmi rád, že môžeme vytvoriť priestor na to, aby ste si s deťmi nielen tento ich veľký deň užili naplno v sprievode dobrej hudby, športu a zábavy,“ dopĺňa.

Program podujatia bude opäť bohatý. Rodičia a ich ratolesti sa môžu tešiť na tanečné vystúpenia v štýle zumby a gymnastiky. Väčšie deti si môžu zasúťažiť o zaujímavé vecné ceny v basketbalovom turnaji, stolnom tenise či skákaní vo vreci, tí najmenší sa zas potešia tvorivým dielňam, maľovaniu na tvár alebo jazde na poníkovi.

Pre všetkých návštevníkov bude k dispozícii cukrová vata aj popcorn úplne zdarma. Moderovania sa zhostí Maroš Szalay.

Hlavný program:

16:00 Zumba pre deti s cvičiteľkou Alexandrou Petrášovou

16:30 ŠK Juventa – tanečné vystúpenie

17:00 Funny a kamaráti – zábavný hudobný program, bublinková zábava, maskot a fotenie s ním (opička GUGU), rozdávanie balónov

18:00 Karate – ŠŠK Bratislava – vystúpenie + workshop

Sprievodný program:

16:00 Basketbalový turnaj /streetbal/

16:30 Skákanie vo vreci – súťaž

16:00 – 18:00 Obhliadka hasičského auta

16:00 – 18:00 Detské dielničky

16:30 – 18:30 Jazda na poníkovi

16:30 – 18:30 Maľovanie na tvár

16:00 – 19:00 Stolný tenis pre verejnosť

16:00 – 19:00 Cukrová vata, pukance

• Letné pobyty v Tatrách

• PREHĽAD LETNÝCH POBYTOV

Letný pobyt v Tatrách , Tatry sú jednoducho TOP!

Príďte si užiť letnú dovolenku do Hotela Lesana ***

Doprajte si trochu vzrušenia, veď ste na dovolenke, užívajte si všetko čo je okolo vás.

Pre vaše ratolesti je k dispozícii jedinečný detský kútik s množstvom hračiek,

so šmýkačkou do guličiek a vonkajšie detské ihrisko.

Soľná jaskyňa s jedinečnými účinkami a relax v našom útulnom wellness centre.

Animačný program pre deti počas každého víkendu/celých letných prázdnin

si u nás Vaše deti do sýtosti užijú.

Tatry sú ideálne miesto na dovolenku či predĺžený víkend pre všetkých, ktorí majú radi nenáročné prechádzky po okolí, ale aj pre tých, čo vyhľadávajú náročnejšiuturistiku.

Rodina spolu, smejúce sa deti, zábava, hry, smiech, zážitky,

relax to všetko zažijete u nás v hoteli LESANA.

Pre nás je najväčšia radosť, smiech a úsmev vašich detí.

A verte nám, že smutné budú, iba keď budú odchádzať.

MÁME PRE VÁS PRIPRAVENÉ SUPER ANIMAČNÉ PROGRAMY

Rezervujte si svoj pobyt VČAS.

Tešíme sa na vás!

VIAC INFORMÁCIÍ k pobytu