• Krúžok Tvorivé rúčky

• Krúžok Tvorivé rúčky,

sa úspešne prezentovali na Veľkonočných dielničkách, kde sami členovia krúžku ponúkali svoje výrobky s Veľkonočnou tematikou. Tržbu si spoločne na konci školského roka vychutnajú vo forme sladkej odmeny.

V tesnej blízkosti ich stánku, predstavila svoje umelecké schopnosti vedúca krúžku pani učiteľka Marta Berková, ktorá priamo ukážkami zdobenia veľkonočných vajíčok, predstavila Madeirovú techniku.

• Úspech našich žiačok vo vybíjanej dievčat

• 25.4.2023 a 28.4.2023 sa na našej škole organizovalo Okresné kolo vo vybíjanej dievčat v Petržalke. Dievčatá 7. ročníka – Simona, Veronika, Petra, Nela, Sofia, Tereza, Nina, Laura, Lilien, Gréta, Tereza, Viktória, Elizabeth, Lucia, Nella si vybojovali 1. miesto a postupujú do krajského kola. Ďakujeme dievčatám a gratulujeme.

• Úspech našich žiakov v basketbale 3x3

• 26.4.2023 naši chlapci vzorne reprezentovali našu školu v basketbale 3x3 na Okresnom kole v Petržalke na ZŠ Budatínska: chlapci 8. ročníka – Patrik, Vladko, Peter, Jozef, Filip si vybojovali 1. miesto a postupujú do krajského kola.

Ďakujeme chlapcom a gratulujeme.

• Úspech našich žiačok v ľahkej atletike

• 27.4.2023 naše dievčatá vzorne reprezentovali našu školu v ľahkej atletike, v disciplínach:

štafetový beh/2.miesto/, skok do diaľky, hod vortexom /1.miesto/, beh na 60m, celkovo sa naša škola v okresnom kole umiestnila na peknom 2.mieste a dievčatá postupujú na krajské kolo. Ďakujeme, dievčatá.

• Deň Zeme 2. B

• V našej triede sme si spojili oslavu tohto dňa s predmetom Prvouky a projektami spoločenstvo včiel a mravcov.Pretože bez živočíchov a najmä včiel ľudstvo a živočíchy neprežijú.