• ÚHRADA A VÝŠKA POPLATKU ZA OBEDY

Prihlásiť sa môžete elektronicky prostredníctvom EduPage v Časti Úvod → Žiadosti/ vyhlásenia. Kliknete na červené plus v pravom rohu dole a následne vyberiete Zápisný lístok na stravovanie.
          Nachádza sa tam aj Žiadosť o dotáciu na stravu, ktorú musíte tiež podať, aby žiak mohol mať obedy zadarmo.

Po akceptovaní objednávky uvidíte informácie k platbe (číslo účtu, variabilný symbol, sumu na uhradenie) v aplikácii EduPage v časti Platby.

Poplatok za režijné náklady sú vo výške 10€/mesiac.

Zamestnanci sa nahlasujú osobne v školskej jedálni.

Platba za stravu sa prijíma na účet do 25. dňa v predchádzajúcom mesiaci na: IBAN  školská jedáleň:

SK 335600 0000 0094 0092 2013.

Nezabudnúť uviesť aj: variabilný symbol dieťaťa, meno dieťaťa a triedu. NIE MENO RODIČA!

Možnosti odhlasovania zo stravovania: tel. č.: 0947 487 986.

Podmienkou na udelenie dotácie žiaka na stravovanie sú:

1. žiak musí byť prítomný v škole (musí byť zapísaný v dochádzke)

2. žiak si musí prevziať obed

Ak nesplní jednu z týchto podmienok, zaniká dotácia na obed a rodič musí uhradiť plnú sumu obeda:
          1. stupeň – 2,10 €
          2. stupeň – 2,30 €

Zápisné lístky na obedy nájdete v Tlačivách na stiahnutie.

• Tlačivá na stiahnutie