• Olympiáda Chémia

Odborný garant:   Celoštátna odborná komisia Chemickej olympiády

Organizátor:         Okresný úrad Bratislava - odbor školstva, Iuventa

Usporiadateľ:       Z poverenia OÚ Bratislava: ZŠ Turnianska 10 Bratislava

Termín:                         20.3.2020 (piatok) od 9,00 hod.

ZŠ Turnianska 10

Kategória:            žiaci 8. a 9. ročníka ZŠ, žiaci 3. a 4. ročníka OGY

Prihlášky:             Do 12.02.2020  zaslať  vyplnené prihlášky elektronicky  na adresu:

monika8831@gmail.com

Prezencia:             8,15 – 8,45 hod  v ZŠ Turnianska 10.

Iné:                       Súťaž pozostáva z teoretickej a praktickej časti.

Maximálny počet pozvaných žiakov z každej školy sa určí podľa počtu prihlásených žiakov s ohľadom na kapacitné možnosti priestorov ZŠ Turnianska, pričom sa zohľadňuje aj dosiahnutý počet bodov žiaka v školskom kole.

Pedagogický dozor zabezpečí vysielajúca škola.

Žiaci si prinesú písacie potreby, kalkulačku, laboratórny plášť, okuliare a prezuvky.

Účastnícky poplatok  2,50 € na každého prihláseného žiaka sa uhradí pri prezencii.

Podrobné informácie, metodické listy, tlačivá výsledková listina a vyhodnotenie školského kola sú uverejnené na webovej stránke  IUVENTA  - olympiády.

Mgr. Monika Torišková

predsedníčka OK Chem. kat. D