• Pravidlá ŠKD

• PRAVIDLÁ BEZPEČNÉHO ŠKOLSKÉHO KLUBU

DETÍ

1. Po príchode do ŠKD odkladám školskú aktovku na určené miesto.

2. Na obed odchádzam v sprievode pedagógov a z obeda  v sprievode p.vychovávateľky/a.

3.Dodržujem hygienické zásady.

4. Ak sa necítim dobre alebo sa zraním, okamžite to hlásim p. vychovávateľke/ovi.

5. Nikdy svojvoľne neopúšťam triedu, v prípade odchodu, oznámim dôvod  p. vychovávateľke/ovi.

6. K vybaveniu a zariadeniu ŠKD sa správam šetrne.

7. S nožnicami a inými ostrými predmetmi pracujem maximálne opatrne, pod dohľadom p. vychovávateľky/a.

8. Nesmiem manipulovať s elektrickými zariadeniami, so zásuvkami, žalúziami a oknami.

9. Pri pobyte mimo budovy sa riadim pokynmi pani vychovávateľky/a, vonku sa pohybujem len na vopred vymedzenom priestore, opúšťam ho s vedomím svojej vychovávateľky/a,

10. V priestoroch školy nebehám, správam sa bezpečne a dodržiavam vnútorný poriadok školy.