• Všeobecné informácie

• VEDÚCI ŠKOLSKEJ JEDÁLNE :

Ondrej Vráblik

e-mail: ondrovrablik@zstuba.sk

turnianskasj10@gmail.com

tel: 0947 487 986, odhlasovanie obedov - tel.: 0947 487 986

Školská jedáleň pripravuje  OBED pre žiakov I. a II. stupňa základnej školy, III. stupňa pre zamestnancov a cudzích stravníkov.

Obed je dvojchodový

polievka,

hlavné jedlo, prípadne šalát, alebo ovocie a nápoj (čaj,  malinovka, mlieko džús, dostupná je pri okienku aj  pitná voda)

Jedálny lístok je zostavovaný na základe zásad pre školské stravovanie žiakov.

Aktuálny jedálny lístok  je vyvesený pri vchode do školy, pri vstupe do jedálne a priamo v jedálni.

Skladba jedálneho lístka je nasledovná:

1x týždenne múčne jedlo - sladké alebo slané
          1x týždenne polomäso - mleté
          2x týždenne celé mäso - rezne - prírodné, , dusené, kockované
          1x kuracie mäso, ryba,  syr, vajce, strukoviny, zeleninové jedlo

Strava sa uhrádza na mesiac vopred a to nasledovne :

• na nové číslo  účtu: SK 335600 0000 0094 0092 2013  Banka Prima   konštantný symbol 0308 variabilný symbol  stravníka
          • poukazom U na pošte, kde sa pripočítava aj manipulačný poplatok pošty - platbou cez internet
          • trvalým príkazom ktorejkoľvek banky, s pravidelnými sumami so splatnosťou do 20.v mesiaci

Strava sa poskytuje stravníkom na základe  elektro.prihlásenia/čip/

Pri platbe poštovou poukážkou je potrebné ústrižok o zaplatení odovzdať do ŠJ vždy do 20. dňa v starom mesiaci, aby bolo možné stravu poskytnúť od prvého dňa  v novom mesiaci. V prípade neskorého odovzdania ústrižku  bude stravníkovi poskytnutá strava až od nasledujúceho dňa po dni, kedy bol ústrižok odovzdaný do ŠJ. Takto vzniknutý preplatok bude odrátaný pri platbe v nasledujúcom mesiaci.